800 233 332 office@agfoil.cz

Tiskárny

Poptávka

Produkty

Tiskárny

Nabízíme osvědčené tiskárny té nejvyšší kvality pro všechny druhy provozů od výroby, přes logistiku, zdravotnictví, potravinářství až po maloobchod. Dodáme malé stolní, střední nebo velmi výkonné průmyslové tiskárny, dle vašich specifických požadavků.

Zde na webu uvádíme pouze několik modelů, nabídka je velmi široká, více můžete zjistit na webových stránkách jednotlivých dodavatelů nebo nás kontaktujte.

Zajistíme dodávku tiskárny případně součástky jako jsou tiskové hlavy, válce či jiné náhradní díly. Jsme váš spolehlivý partner.

TTR tiskárny

Speciální

CIJ / DOD

Servis

TTR tiskárny

Speciální

CIJ / DOD

Tiskárny

TTR

Jak již název napovídá, termotransferové tiskárny tisknou pomocí tepla. Zastupujeme přední světové dodavatele, kde dlouholeté zkušenosti a inovace v technologiích jsou zárukou těch nejlepších řešení – Zebra a Sato

Termotransferové tiskárny mohou tisknout přímo na flexibilní obalový materiál, fólie, kartony, nebo na etikety. Nacházejí uplatnění ve všech odvětvích průmyslu, především ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu, ale také v automobilovém průmyslu a dalších technických odvětvích.

Tiskové moduly lze instalovat téměř do všech horizontálních a vertikálních balicích linek nebo do aplikátorů etiket. Umožňují tisknout ve vysokém rozlišení alfanumerické znaky, loga, grafiku, čárové kódy, 1D a 2D kódy, proměnná data jako datum výroby a spotřeby, aktuální čas, kód směny, atd.

* Zde ke stažení soubor s přehledem specifických vlastností různých TTR fólií            

Sato CL4NX plus

Optimalizujte přesnost tisku, zvyšte rychlost tisku a rozšiřte provozní schopnosti s průmyslovou tiskárnou nové generace CL4NX Plus od SATO.

 

  Sato WS408TT

  WS4 series má atraktivní a stylový vzhled s vysokou kapacitou médií pro průmyslová prostředí. Robustní tiskárna s vynikající kvalitou tisku dodávaná za konkurenceschopnou cenu.

   

  Sato S84NX

  Perfektní pro nejdrsnější průmyslová prostředí díky své kovové konstrukci pro náročný tisk, maximalizuje produktivitu a zároveň minimalizuje prostoje díky výměně tiskové hlavy bez použití nářadí.

   

  Zebra ZD421

  ZD421 nabízí nové, pokročilé funkce, díky kterým se odlišuje. Zahrnuje intuitivnější uživatelské rozhraní, výkonnou architekturu a bezdrátovou sadu s možností upgradu v terénu. ZD421 je k dispozici v modelech s přímým tepelným přenosem, termotransferem, zdravotnickým zařízením a kazetami s páskou.

  Více informací:

  Zebra ZT231

  Díky odolnému kovovému rámu je ZT231 ideální pro prostředí lehkého průmyslu. Tiskněte ostrý text a čárové kódy s volitelným rozlišením 300 dpi. Zvyšte propustnost štítků díky špičkové rychlosti tisku až 12 ips při 203 dpi.

  Více informací:

  Zebra ZT111

  Chcete tisk s vysokým rozlišením 300 dpi? Máte to mít a ještě víc. Díky vysoké rychlosti tisku až 10 ips při 203 dpi, intuitivnímu zakládání médií s barevně označenými dotykovými body a nastavitelným senzorům médií můžete rychle a bez potíží vytisknout, co potřebujete.

  Více informací:

  Tiskárny

  Speciální

  Digitální plnobarevný tisk etiket má mnoho významných výhod. Doposud však byl digitální tisk štítků a etiket časově i finančně náročnou investicí. Průmysl vyžadoval jednodušší a cenově efektivnější řešení. Řešením jsou speciální barevné tiskárny.

  * Do speciálních tiskáren dodáváme také cartridge Epson a Primera – Přehled ZDE

  Tiskárny Epson

  Například tiskárna Epson CW-C6500Ae – tato 8palcová barevná tiskárna štítků (s automatickým ořezávačem) umožňuje flexibilní tisk barevných štítků na míru s podporou široké škály velikostí.

   • Bližší specifikace na webu epson.cz

   Tiskárny Primera

   Například tiskárna barevných štítků LX910e
   je nejpokročilejší a nejprofesionálnější tiskárna barevných štítků od společnosti Primera.

    Tiskárny

    CIJ / DOD

    Kontinuální inkoustové systémy CIJ – CYKLOP tisknou písmem od 0,8 mm do 18 mm na širokou škálu primárních produktů a obalů.

    TIJ kontinuální inkoustové tiskárny jsou ideální pro značení kódování ve velmi specifických aplikacích, jako je vysoký kontrast a vysokorychlostní značení. Velmi kvalitní tisk.

    * Dodáváme spotřební materiál do různých typů CIJ tiskáren. Poptávky – v.trubac@agfoil.cz

    CYKLOP CM 750

    • 10 „barevný displej, TFT, LCD, dotykový
    • Tryska: 60/70 mikronů
    • Značení čar: až 5 řádky nebo 34 bodů vysoké
    • Tisk písma: 5×5, 6×4, 7×5, 9×7, 11×9, 16×11, 19×14, 24×16, 32×24
    • Loga až do výšky 34 bodů
    • Rozhraní: senzor, enkodér, USB, síť, sériový (volitelný), alarm (volitelný)
    • Včetně tlakového čerpadla hlavy

    CYKLOP CM 600

    • Technologie tisku: HP TIJ Thermal Inkjet
    • Dotykový displej: 7″
    • Vzdálenost tisku: optimální 1 mm, až 5 mm
    • Výška tisku: Až 50,8 mm (2”) pomocí dvou tiskových hlav
    • Rychlost tisku: dle DPI až 152 m/min; 76 m/min při 300 DPI
    • Rozlišení: až 600 dpi

    Potřebujete poradit nebo vypracovat cenovou kalkulaci?

    Kontaktujte nás na emailu office@agfoil.cz nebo oslovte naše obchodní zástupce.

    Služby

    Servis

    Prodejem pro nás žádný obchodní případ nekončí. Jsme si vědomi, že záruční i pozáruční servis je nedílnou součástí služeb zákazníkům. 

    Naši profesionální technici jsou připraveni podat informace telefonicky nebo vyrazit na okamžitý servisní zásah.

    Produkty

    Naše nabídka

    Etikety a štítky

    Termotransférové fólie

    Kódovací/datumovací fólie

    Textilní stuhy

    Příslušenství k tiskárnám

    Pro konkrétní informace nebo cenovou nabídku nás kontaktujte...