800 233 332 office@agfoil.cz

Etikety

Produkty

Etikety

Samolepící a nesamolepicí etikety dodáváme ve dvou základních provedeních na kotouči nebo v arších podle způsobu dalšího použití. Etikety mohou být od čistých logistických bez dotisku až po grafické etikety určené pro přímou aplikaci na výrobky nebo další tisk etiket libovolnou technologií. Dělí se do různých skupin:

Logistické etikety

Grafické etikety

Thermo etikety

Print etikety

Nesamolepicí etikety

Visačky

Hlavní skupinou dodávaných etiket jsou papírové logistické etikety s povrchovou úpravou:

  • matná
  • pololesklá
  • lesklá
  • thermo

Dále kromě papírových etiket dodáváme také celou řadu etiket pro speciální použití (reflexní, polypropylénové, polyetylénové, aluminiové a jiné).

Etikety řazené v kotouči

Pro tisk samolepicích etiket je velmi důležité si vybrat z jakého materiálu bude etiketa vyrobená a jaký typ lepidla bude vybrán pro danou aplikaci.

Etikety v kotouči se standardně dodávají navinuty na papírové dutince o průměru 25 mm, 40 mm nebo 76 mm.
Na přání zákazníka je možné dodat etikety na roli, kde je víc etiket vedle sebe, což se nazývá víceprodukce (dvojprodukce, trojprodukce atd.). Počet etiket navinutých na kotouči se vyrábí na základě požadavků zákazníka.

Vyjdeme vstříct všem vašim požadavkům a specifikacím. Napište nám svou poptávku a my se vám ozveme zpět s nabídkou na míru. → Kontakty

* Zde ke stažení Formulář pro specifikaci etiket v rolích.

Arch/print etikety

Print etikety nebo také archové etikety jsou označovány etikety, které se používají převážně na tisk ve formátu A4 v běžných kancelářských laserových nebo inkoustových tiskárnách.

Nejčastěji používané jsou obdélníkové nebo hranaté tvary, ale vyrábíme i kruhové a další varianty. V naší nabídce najdete nabídku standardních rozměrů, které se používají na našem trhu, ale není problém vyrobit i speciální tvary či rozměry na základě individuálního požadavku zákazníka. Nabízíme kromě bílých i print etikety v zářivých radiantních barvách ve 4 odstínech, které se využívají při různých akcích.

Dodávají se ve standardním balení 100 listů A4 v balení nebo 1000 listů A4 v průmyslovém balení.

Potřebujete poradit nebo vypracovat cenovou kalkulaci?

Kontaktujte nás na emailu office@agfoil.cz nebo oslovte naše obchodní zástupce.

Produkty

Naše nabídka

Etikety a štítky

Termotransférové fólie

Kódovací/datumovací fólie

Textilní stuhy

Příslušenství k tiskárnám

Pro konkrétní informace nebo cenovou nabídku nás kontaktujte...