800 233 332 office@agfoil.cz

AG-FOIL BOHEMIA

Poptávka

Jsme odborníci na označování a identifikaci výrobků

AG-FOIL Bohemia, s.r.o. je obchodně výrobní společnost v oblasti označování a identifikace výrobků. Jsme společnost s dlouholetou tradicí a patříme mezi největší výrobce termotransferových fólií pro tisk čárových kódu, ražebních (datumovacích) fólií, textilních etiket, samolepících logistických, plně grafických, nesamolepících etiket. Všechny naše výrobky vyrábíme ve standardních rozměrech, nebo se můžete rozhodnout pro výrobek na míru pro všechny běžné typy termotransferových tiskáren, jako jsou ZebraSatoDatamax, Cab a mnoho dalších.

Mezi naše produkty patří také tiskárny pro označování produktů. Nabídnout vám můžeme tiskárny termotransferové, speciální nebo InkJet.

Výroba termotransferových, grafických, datumovacích a ražbových fólií

Tyto produkty se používají jako tiskové médium do průmyslových tiskáren hlavně pro tisk etiket na kotouči. Při použití tohoto výrobku se používá mnoho rozdílných rozměrů a návinů pro rozdílné typy tiskáren. To klade důraz na flexibilní dodávky těchto produktů s co nejkratší dobou dodání. Společnost AG FOIL Vám umí poskytnout ten nejlepší servis, protože vlastní technologie pro výrobu termotransferových, grafických a datumovacích fólii.

Horká ražba

Dodá etiketám exklusivitu. Opět většinou v kombinaci s klasickým tiskem. Ražební fólie nejsou jen zlaté a stříbrné, ale i barevné nebo holografické.

Logistické a distribuční etikety

Etikety bílé nebo čisté, které se nejčastěji používají v logistice, skladovém hospodářství nebo tam, kde je třeba tisknout proměnné údaje, jako jsou data výroby, data spotřeby, čárové kódy nebo proměnné údaje z databází.

Sítotisk

U sítotisku se jedná o průtiskový způsob tisku, což znamená, že barva, pomocí níž se tiskne, je protlačována skrz tiskovou formu. Sítotisk je tisková technika, při které dochází k hrubému nánosu barvy a její dokonalé krytí. Při tisku na transparentní materiály je používaná pro krycí bílou. Pomocí sítotisku a laku se dá vytvořit krásný efekt reliéfního laku. Je ideální pro tisk etiket do kosmetického průmyslu. Tisk je výrazný a plastický, převážně se využívá v kombinaci s dalšími technologiemi.

Flexotisk UV

Nejrozšířenější druh potisku samolepicích etiket s širokým uplatněním. Vývoj tiskové technologie v oblasti flexotisku (tisk z výšky) doznal v poslední době velkého rozvoje hlavně z důvodu dynamického vývoje barev a materiálů tiskových štočků. Kvalita tisku se z těchto důvodů dá porovnávat s ofsetem a pro účel, kterému je určena, tzn. pro krátkodobé označení spotřebního zboží, je doporučována řadou odborníků. Toto podtrhuje fakt, že světově zaznamenává technologie flexotisku největšího rozvoje a je v tomto oboru nejrozšířenější.

Tiskárny

Dodáme nejrůznější typy a značky tiskáren na míru vašim potřebám. U nás dostanete komplexní zázemí, dodáme k tiskárnám etikety nebo fólie, zajistíme servis a vše dle vaší originální specifikace.

Produkty

Naše nabídka

Etikety a štítky

Termotransférové fólie

Kódovací/datumovací fólie

Textilní stuhy

Příslušenství k tiskárnám

Pro konkrétní informace nebo cenovou nabídku nás kontaktujte...

Certifikáty

Stáhněte si

Certifikáty kvality a další dokumenty k nahlédnutí nebo ke stažení…

ISO 9001 – PDF
ISO 14001 – PDF
Eko-kom – PDF
Politika kvality – PDF
Environmentální politika – PDF
Prohlášení o splnění podmínek – PDF