800 233 332 office@agfoil.cz

Rádi bychom vám představili našeho dodavatele materiálů pro výrobu etiket firmu UPM. Je to firma globálně působící v mnoha průmyslových odvětvích a je leadrem v oblasti odpovědnosti.

Hlavním cílem v UPM je nahradit neobnovitelné materiály obnovitelnými, recyklovatelnými alternativami s nízkým dopadem – hlavní hnací silou biohospodářství.

Nabízí širokou škálu udržitelných a bezpečných produktů pro každodenní použití. Produkty jsou vyrobeny z obnovitelných a biologicky odbouratelných materiálů a jsou recyklovatelné.

UPM Raflatac vytváří vysoce výkonné štítkovací materiály pro branding a propagaci, informační štítky a štítky s funkčností. Poskytují nám řešení pro označování, která podporují kreativní design obalů produktů, splňují obchodní cíle a dosahují cílů udržitelnosti.

Mají dobrou pozici, aby mohli reagovat na globální megatrendy a rostoucí poptávku po obnovitelných produktech. Umožňují nám a potažmo koncovým spotřebitelům činit udržitelnější rozhodnutí.

Strategie Biofore je řadí mezi průkopníka biohospodářství. Usilují o udržitelný růst. Vysoký výkon, inovace a přední světová odpovědnost jsou základními kameny jejich strategie.

Rádi se přidáváme k vytváření hodnoty tím, že poskytujeme řešení pro budoucnost.