E-shop
Zavoláme Vám zpět
Vaše jméno:

Vaše telefonní číslo:

Adresa a kontakty
Bratislavská 3082
690 02 Břeclav 2
mapa >>
Tel.:+420 519 323 815
+420 519 323 816
+420 519 323 817
Fax.:+420 519 323 621

E-mail: office@agfoil.cz

Kontaktujte nás
Volejte zdarma
Po-Pá 7-16 hod.
800 233 332
Zelená linka
Novinky
26.09.2017Zanasi Z1
Firma Zanasi přišla na trh s nový systémem hd tisku. Pomocí nové… Čti více...
Zanasi přišlo na trh s inovovaným systémem DOD - Z402. Popis… Čti více...
Firma AG-FOIL se stala největším výrobcem termotransferových pásek v… Čti více...
Všechny novinky

Výroba

Společnost AG-FOIL BOHEMIA od začátku své existence kladla důraz na výrobu svých výrobků. Z důvodu vyhovění širokému spektru našich zákazníků a splnění jejich představ se v naší výrobě nachází široké portfolio technologií pro výrobu termotransferových fólií a etiket.

Společnost vsadila na vysokou kvalitu strojního vybavení a disponuje nejběžnějšími tiskovými technikami pro tisk jednoduchých, ale i těch nejnáročnějších etiket. Vyrábíme na zařízeních a technologických celků od společností  Gidue, Cartes, Mark Andy s vysokou kvalitou tisku, a technologiích pro výrobu nepotištěných etiket takzvaných logistických etiket.

Výroba termotransferových, grafických, datumovacích ražbových fólií

Tyto produkty se používají jako tiskové médium do průmyslových tiskáren hlavně pro tisk etiket na kotouči. Při použití tohoto výrobku se používá mnoho rozdílných rozměrů a návinů pro rozdílné typy tiskáren. To klade důraz na flexibilní dodávky těchto produktů s co nejkratší dobou dodání. Společnost AG FOIL Vám umí poskytnout ten nejlepší servis, protože vlastní technologie pro výrobu termotransferových, grafických a datumovacích fólii.

vyroba ttr

Logistické a distribuční etikety

Etikety bílé nebo čisté, které se nejčastěji používají v logistice, skladovém hospodářství nebo tam, kde je třeba tisknout proměnné údaje, jako jsou data výroby, data spotřeby, čárové kódy nebo proměnné údaje z databází.

vyroba logistickych etiket

Flexotisk UV

Nejrozšířenější druh potisku samolepicích etiket s širokým uplatněním. Vývoj tiskové technologie v oblasti flexotisku (tisk z výšky) doznal v poslední době velkého rozvoje hlavně z důvodu dynamického vývoje barev a materiálů tiskových štočků. Kvalita tisku se z těchto důvodů dá porovnávat s ofsetem a pro účel, kterému je určena, tzn. pro krátkodobé označení spotřebního zboží, je doporučována řadou odborníků. Toto podtrhuje fakt, že světově zaznamenává technologie flexotisku největšího rozvoje a je v tomto oboru nejrozšířenější.

vyroba flexotisk

Sítotisk

U sítotisku se jedná o průtiskový způsob tisku, což znamená, že barva, pomocí níž se tiskne, je protlačována skrz tiskovou formu. Sítotisk je tisková technika, při které dochází k hrubému nánosu barvy a její dokonalé krytí. Při tisku na transparentní materiály je používaná pro krycí bílou. Pomocí sítotisku a laku se dá vytvořit krásný efekt reliéfního laku. Je ideální pro tisk etiket do kosmetického průmyslu. Tisk je výrazný a plastický, převážně se využívá v kombinaci s dalšími technologiemi.

výroba sítotisk 

Horká ražba

Dodá etiketám exklusivitu. Opět většinou v kombinaci s klasickým tiskem. Ražební fólie nejsou jen zlaté a stříbrné, ale i barevné nebo holografické.

výroba horká ražba

Reliéfní ražba

Vzniká protlačováním materiálu formou. Tento prvek je vhodný ke zvýraznění v grafice.

výroba reliéfní ražba